Čo je to hosting ?

Hosting je služba, ktorá umožňuje prenájom servera za účelom udržiavania dát internetovej stránky, databáz, emailového klienta.

Ak patríš do kategórie ľudí, ktorý nemajú vlastný web a v blízkej dobe začneš niečo riešiť, určite dôjde aj na otázku aký správny hosting si vybrať. Tento problém za teba vyrieši buď kóder, ktorý stránku pre teba zariadi, ale ja ti ponúknem vlastný, užívateľský pohľad s dlhodobými skúsenosťami ako používateľ, ktorý hosting je podľa mojej mienky TOP.

Ako nadpis predpovedá, budem písať o firme Websupport.

Websupport je hostingová spoločnosť, pôsobiaca na trhu už nejaký ten piatok. Ponúka registráciu domén (tvoja unikátna webová adresa), hostingu, VPS a podobne. Nič zvláštne, pomyslíš si. Existuje ale prvok, ktorý firmu posúva ďaleko pred konkurenciu a vďaka čomu je táto firma pre mňa osobne top firma.

ČO TO JE ZA PRVOK? 

Je to SERVIS.

Websupport si zakladá na kvalitnom servise už od začiatku spolupráce, kde sa na nič nehrá, ponúka služby s vysokým štandartom a kvalitným servisom. Práve tu sa netreba báť, že si z Vás niekto bude robiť srandu a povrchne problémy zametať popod stôl. Vo firme Websupport na takéto praktiky nieje miesto. Akýkoľvek problém sa zamestnanci snažia vyriešiť na počkanie a aj pri komplikovanejšom probléme sa nemusíte báť, že by vám niekto nepomohol. Hovorím z vlastnej skúsenosti, kedy veľa krát pri implementáci nejakého riešenia bola nutná odborná technická pomoc, ktorá bola nielen poskytnutá, ale v krátkom časovom horizonte aj vyriešená.

Toto je ten pravý dôvod, prečo všetky svoje stránky hostujem vo Websupporte. A čo je najlepšie. Ak sa ti nepáči, nemusíš sa báť, peniaze ti firma vráti.